Hakkımızda

Türksohbet, Türkiye'de sohbet platformlarına yön verip, liderlik etmek ve kullanıcılarının kendilerini en rahat hissettikleri yer olabilmek amacı ile 17 Mayıs 2000'de yayın hayatına başlamıştır. Kuşakların beklentileri ve alışkanlıklarını anlayan ve tanıyan bir topluluk olarak, 18 yıl boyunca ziyaretçilerimizle birlikte sohbet ettik, ettirdik.

İnsanların belirli kurallar dahilinde, birbirleri ile tanışabileceği, kaynaşabileceği, hem eğlenip hem de sohbet edebileceği bir topluluk oluşturma gayesi ile aradan geçen 18 yılda kocaman bir aile olduk. Kuralların amacı, sohbet odaları içerisinde kaliteli, seviyeyi ve aile ortamını korumaktan öteye de gitmemektedir.

%100 Ücretsiz ve Kayıt Olma Zorunluluğu YOK

Standart sohbet sitelerinden olmaktansa, tüm ziyaretçilerin birbiri ile etkileşime geçebildiği sosyal bir ağ, bir topluluk olabilmek amacı ile yeni bir düzen yaratma ilkesini taşıyan Türksohbet, sunduğu hizmette kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmediği gibi, kayıt olma zorunluluğu da koşmamaktadır.

Dolayısı ile dilediğiniz bir rumuzu seçip, sohbete başlayarak, anonim biri olabilir, kendiniz paylaşmadığınız sürece de bilgilerinizin gizliliğini koruyabilirsiniz.

Binlerce insanı bir araya getiren, gerek Türkiye gerekse de Dünya'nın çeşitli noktalarında ki gurbetçileri buluşturan topluluğumuz ile ilgili istek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilir, bu vesile ile de site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçilerimizden gelecek geri bildirimleri önemsediğimizi hatırlatarak, kendimizi daha ileriye taşıyabilmemiz için önerilerinizi dinlemekten memnuniyet duyacağımızı da belirtmek isteriz.

Google Play App Store Türkçe mIRC

Program veya uygulama aracılığı ile bağlanmak için platformunuza uygun olan seçeneği indirip, giriş yapabilirsiniz.

Türk Sohbet ~ yeni nesil Chat topluluğu